Elderveld Open zoekt figuranten voor Halloween en artiesten voor het wijkfeest

Elderveld Open

door Linda

Het duurt nog wel even, maar zoals je al hebt kunnen lezen hebben wij er weer zin in. Wij zijn alweer op zoek naar enthousiaste figuranten voor Halloween, dat dit jaar waarschijnlijk plaats vindt op zaterdag 24 oktober. Daarnaast worden er ook bands, muzikanten en andere acts gezocht voor optredens het jaarlijkse wijkfeest op zondag 6 september.

Onze Halloween is inmiddels uitgegroeid tot een geliefde traditie. Elk jaar trekken we veel bezoekers om te komen genieten van griezelige taferelen, verrassende scenes en een sfeervolle aankleding. Om van de editie opnieuw een groot succes te maken, zijn figuranten onmisbaar. Denk aan enge personages die de bezoekers laten schrikken. Ervaring is niet vereist, enthousiasme en zin om mee te doen zijn het belangrijkst! Meedoen is vooral heel leuk en gezellig.

Naast Halloween staat ook het welbekende jaarlijkse wijkfeest op de agenda. Dit jaar op zondag 6 september. Dit feest is het moment waarop wijkbewoners samenkomen om te genieten van muziek, eten en activiteiten voor jong en oud. Voor deze dag zijn we op zoek naar bands, koren, zangers en andere artiesten die het podium willen vullen. Of je nu een beginnende band bent of al vaker hebt opgetreden: lokaal latent krijgt een mooie kans om zich te laten zien en horen.

Heb je interesse om figurant te worden tijdens Halloween of wil je met jouw band optreden op het wijkfeest? Meld je dan aan en help mee om van 2026 een onvergetelijk editie te maken van zowel ons wijkfeest als Halloween.

Gerelateerde berichten