Op 22 september aanstaande is het weer Burendag. Dit is dé dag in het jaar waarop duizenden buurten in Nederland een gezamenlijke activiteit organiseren. Van sportdag tot zeskamp, van schoonmaakdag tot straatfeest. Het Oranjefonds ondersteunt hierin, maar ook het project Straat in Actie Elderveld.
Heeft u een idee maar weet niet goed de weg? Heeft u een klein budget nodig voor de organisatie? Straat in Actie Elderveld kan u de weg wijzen. Ook beschikken wij over diverse materialen, van geluidsinstallatie tot koffiekannen, tafels en stoelen, etc. Deze kunt u gratis lenen.
Onze projectmedewerkers kunt u bereiken op dinsdagmorgen (10 tot 12 uur) en woensdagmiddag (ban 2 tot 4 uur) in de Gaanderij, Driemondplein 1. Ook kunt u bellen of emailen: 06-36058389, straatinactieelderveld@gmail.com