Messy Church: samen de lente ontdekken in Arnhem

Op zondag 22 maart bij Leger des Heils, Leidenweg 11-13

door Cor

Op zondag 22 maart organiseert het Leger des Heils Geloven in de buurt Korps Arnhem een nieuwe editie van Messy Church. Deze middag staat in het teken van de lente met als thema: “Weet je dat de lente komt?”

Messy Church is een eigentijdse vorm van kerk-zijn waarin jong en oud samen op een creatieve manier de betekenis van Bijbelverhalen ontdekken. Tijdens deze middag staan ontmoeting, creativiteit en samen zijn centraal. Kinderen, ouders, grootouders en buurtbewoners zijn van harte welkom.

De bijeenkomst duurt van 16.00 tot 18.00 uur en bestaat uit drie onderdelen: samen creatief bezig zijn, samen vieren en samen eten.

Het is een laagdrempelige activiteit waar mensen elkaar kunnen ontmoeten en waar kinderen en volwassenen samen kunnen ontdekken en leren.

De Messy Church vindt plaats bij het Leger des Heils aan de Leidenweg 11-13 in Arnhem. Deelname is gratis.
Aanmelden kan tot vrijdag 20 maart via korps.arnhem@legerdesheils.nl of telefonisch via 06-25485725.

Ook zonder aanmelding zijn bezoekers van harte welkom.

Gerelateerde berichten