Hoe kun je vitaal en actief ouder worden en blijven in Elderveld?

Kom naar de informatieochtend op woensdag 19 maart

door Cor

Goed nieuws voor 50-plussers in onze wijk! Sportbedrijf Arnhem start met Vitaal nu, vitaal later, een initiatief van de gemeente Arnhem en samenwerkende sport-, zorg- en welzijnsorganisaties om 50-plussers vitaal en actief te houden. De komende twee jaar worden er in Elderveld speciale activiteiten georganiseerd om 50-plussers te helpen meer te bewegen en langer energiek en zelfstandig te blijven. 

Wat kun je verwachten? 
Of je nu een sportieve 50-plusser bent of een 70-plusser die een extra steuntje in de rug kan gebruiken: deze aanpak is er voor iedereen. De activiteiten richten zich op:
• Meer bewegen op een manier die bij jou past
• Balans- en krachttraining die mede helpt om vallen te voorkomen
• Nieuwe sociale contacten in jouw buurt
• Langer zelfstandig en energiek blijven

Hoe kun je meedoen?
Wil jij ook werken aan een vitale toekomst? In onze wijk staat Consulent Vitaal ouder worden Ernst Kalisvaart van Sportbedrijf Arnhem voor je klaar. Hij geeft advies, begeleidt activiteiten en brengt je in contact met de juiste professionals.

Informatieochtend
Blijf niet stilzitten, maar doe mee! Kom naar de informatieochtend op:
Woensdag 19 maart van 10.30 tot 12.00 uur in De Gaanderij, Driemondplein 1.

En houd daarnaast de wijkmedia in de gaten voor updates en activiteiten

Sportbedrijf Arnhem
Ernst Kalisvaart, Consulent Vitaal ouder worden
T: 026 7912126
M: 06 53736240
E: ernst.kalisvaart@sportbedrijfarnhem.nl
W: https://www.sportbedrijfarnhem.nl/nieuws/

Gerelateerde berichten